BCAP0010 P270 S12
Maxwell Technologies
型号:
BCAP0010 P270 S12
描述:
ULTRA CAP 2.7V 10F T/H BENT LEAD
库存 : 2470
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 65°C
Height - Seated (Max) 1.240" (31.50mm)
Tolerance -
Termination PC Pins
Lead Spacing 0.197" (5.00mm)
Voltage - Rated 2.7 V
Size / Dimension 0.394" Dia (10.00mm)
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Lifetime @ Temp. -
ESR (Equivalent Series Resistance) 30mOhm
Series -
Package / Case Radial, Can
Mfr Maxwell Technologies
Capacitance 10 F