Maxwell Technologies
型号:
BCAP0010 P270 S12
封装:
-
批次:
-
描述:
ULTRA CAP 2.7V 10F T/H BENT LEAD
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$3.762
$3.762
10
$3.3896
$33.896
50
$2.93759
$146.8795
100
$2.560915
$256.0915
500
$2.108981
$1054.4905
1000
$1.95834
$1958.34
2500
$1.920682
$4801.705
5000
$1.883014
$9415.07
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 65°C |
| Height - Seated (Max) | 1.240" (31.50mm) |
| Tolerance | - |
| Termination | PC Pins |
| Lead Spacing | 0.197" (5.00mm) |
| Voltage - Rated | 2.7 V |
| Size / Dimension | 0.394" Dia (10.00mm) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Lifetime @ Temp. | - |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 30mOhm |
| Series | - |
| Package / Case | Radial, Can |
| Mfr | Maxwell Technologies |
| Capacitance | 10 F |
| Package | Box |