Hammond Manufacturing
型号:
BE2F
封装:
-
批次:
-
描述:
PWR XFMR LAMINATED 40VA CHAS MT
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$21.8215
$21.8215
10
$19.25745
$192.5745
25
$18.61544
$465.386
50
$16.6896
$834.48
100
$16.04759
$1604.759
请发送询价,我们将立即回复。

| Center Tap | No |
| Termination Style | Wire Leads, Quick Connect |
| Voltage - Isolation | - |
| Voltage - Primary | 120V |
| Secondary Winding(s) | Single |
| Height - Seated (Max) | 50.29mm |
| Size / Dimension | 59.18mm L x 66.04mm W |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Product Status | Active |
| Weight | 1.5 lbs (680.4 g) |
| Current - Output (Max) | 2.42A |
| Primary Winding(s) | Single |
| Series | BE |
| Type | Laminated Core |
| Power - Max | 40VA |
| Mfr | Hammond Manufacturing |
| Package | Bulk |
| Voltage - Secondary (Full Load) | 16.5V |