首页 / 陶瓷电容器 / BF025016WC25033BH1
minImg
BF025016WC25033BH1
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
型号:
BF025016WC25033BH1
描述:
CAP CER 25PF 9KV R42 AXIAL
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 100°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 9000V (9kV)
Temperature Coefficient R42
Size / Dimension 0.984" Dia x 0.630" W (25.00mm x 16.00mm)
Mounting Type Chassis Mount
Product Status Active
Ratings -
Series TOF
Thickness (Max) -
Package / Case Axial, Can
Mfr Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Capacitance 25 pF