Solidlite
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
10
$0.23465
$2.3465
100
$0.2052
$20.52
500
$0.19
$95
请发送询价,我们将立即回复。

| Wavelength - Dominant | 520nm Green, 590nm Yellow |
| Configuration | Independent |
| Lens Transparency | Clear |
| Viewing Angle | 75° |
| Color | Green, Yellow |
| Current - Test | 20mA |
| Mounting Type | Through Hole |
| Millicandela Rating | 1200mcd Green, 800mcd Yellow |
| Height (Max) | 30.90mm |
| Product Status | Active |
| Series | * |
| Lens Style | Round with Domed Top |
| Package / Case | Radial |
| Mfr | Solidlite |
| Features | - |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 3.4V Green, 2.1V Yellow |
| Package | Bulk |
| Lens Color | Colorless |
| Wavelength - Peak | - |
| Lens Size | 3.00mm |