Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
型号:
BFC233660332
封装:
-
批次:
-
描述:
CAP FILM 3300PF 20% 1KVDC RADIAL
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.1875
$1.1875
10
$0.9386
$9.386
50
$0.8132
$40.66
100
$0.70376
$70.376
500
$0.531753
$265.8765
1000
$0.469196
$469.196
2500
$0.437912
$1094.78
5000
$0.422275
$2111.375
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 105°C |
| Dielectric Material | Polypropylene (PP), Metallized |
| Applications | EMI, RFI Suppression |
| Height - Seated (Max) | 0.394" (10.00mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Termination | PC Pins |
| Lead Spacing | 0.394" (10.00mm) |
| Size / Dimension | 0.492" L x 0.157" W (12.50mm x 4.00mm) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Ratings | Y2 |
| Series | MKP336 6 |
| Voltage Rating - DC | 1000V (1kV) |
| Package / Case | Radial |
| Voltage Rating - AC | 300V |
| Mfr | Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components |
| Capacitance | 3300 pF |
| Features | - |
| Package | Bulk |