Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
型号:
BFC233920154
封装:
-
批次:
-
描述:
CAP FILM 0.15UF 20% 630VDC RAD
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.76
$0.76
10
$0.58045
$5.8045
50
$0.48184
$24.092
100
$0.41496
$41.496
500
$0.321233
$160.6165
1000
$0.276621
$276.621
2500
$0.25878
$646.95
5000
$0.245394
$1226.97
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 110°C |
| Dielectric Material | Polypropylene (PP), Metallized |
| Applications | Automotive; EMI, RFI Suppression |
| Height - Seated (Max) | 0.472" (12.00mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Termination | PC Pins |
| Lead Spacing | 0.591" (15.00mm) |
| Size / Dimension | 0.689" L x 0.236" W (17.50mm x 6.00mm) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Ratings | AEC-Q200, X2 |
| Series | MKP339 |
| Voltage Rating - DC | 630V |
| Package / Case | Radial |
| Voltage Rating - AC | 310V |
| Mfr | Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components |
| Capacitance | 0.15 µF |
| Features | - |
| Package | Bulk |