Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
型号:
BFC238350912
封装:
-
批次:
-
描述:
CAP FILM 9100PF 5% 1.6KVDC RAD
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$3.819
$3.819
10
$3.08275
$30.8275
50
$2.65088
$132.544
100
$2.40426
$240.426
500
$1.787786
$893.893
1000
$1.664495
$1664.495
2500
$1.60284
$4007.1
5000
$1.572022
$7860.11
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 105°C |
| Dielectric Material | Polypropylene (PP), Metallized |
| Applications | High Pulse, DV/DT |
| Height - Seated (Max) | 0.591" (15.00mm) |
| Tolerance | ±5% |
| Termination | PC Pins |
| Lead Spacing | 0.591" (15.00mm) |
| Size / Dimension | 0.689" L x 0.335" W (17.50mm x 8.50mm) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | MMKP383 |
| Voltage Rating - DC | 1600V (1.6kV) |
| Package / Case | Radial |
| Voltage Rating - AC | 550V |
| Mfr | Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components |
| Capacitance | 9100 pF |
| Features | - |
| Package | Bulk |