BFCV-2610+
Mini-Circuits
型号:
BFCV-2610+
描述:
LTCC BAND PASS FILTER, 2000 - 32
用户指南
Insertion Loss 3.8dB
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.49mm)
Mounting Type Surface Mount
Height (Max) 0.059" (1.50mm)
Product Status Active
Series -
Package / Case 1210 (3225 Metric), 4 PC Pad
Bandwidth 1.22 GHz
Mfr Mini-Circuits
Frequency 2.61GHz Center
Filter Type Band Pass
Package Tape & Reel (TR)
Impedance 50Ohm