TPC Wire & Cable
型号:
BFVDMT250
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
CONN QC RCPT 16-14AWG M BLUE .25
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1000
$0.091808
$91.808
2000
$0.08722
$174.44
4000
$0.082631
$330.524
请发送询价,我们将立即回复。

| Insulation | - |
| Tab Width | 0.250" (6.35mm) |
| Tab Length | 0.303" (7.70mm) |
| Tab Thickness | 0.032" (0.81mm) |
| Color | Blue |
| Terminal Type | Standard |
| Contact Finish | Tin |
| Termination | Crimp |
| Gender | Male |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 14-16 AWG |
| Series | - |
| Length - Overall | 0.827" (21.00mm) |
| Insulation Diameter | - |
| Contact Material | Brass |
| Mfr | TPC Wire & Cable |
| Features | - |
| Package | Bulk |