NXP USA Inc.
型号:
BGA2001,115
品牌:
封装:
CMPAK-4
批次:
-
描述:
IC AMP CELLULAR 1.8GHZ CMPAK-4
购买数量:
递送:

付款:
请发送RFQ,我们将立即回复。

| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Supply | 3mA ~ 6mA |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | CMPAK-4 |
| Series | - |
| Package / Case | SC-82A, SOT-343 |
| Voltage - Supply | 4.5V |
| Test Frequency | 900MHz |
| Mfr | NXP USA Inc. |
| Frequency | 1.8GHz |
| Noise Figure | 1.3dB |
| P1dB | - |
| RF Type | Cellular, DECT, PHS, SATV |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Gain | 22dB |
| Base Product Number | BGA20 |