NXP USA Inc.
型号:
BGA2815,115
品牌:
封装:
6-TSSOP
批次:
-
描述:
IC RF AMP GPS 0HZ-2.2GHZ 6TSSOP
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.285
$0.285
10
$0.25175
$2.5175
25
$0.22762
$5.6905
100
$0.199215
$19.9215
250
$0.174838
$43.7095
500
$0.154508
$77.254
1000
$0.12198
$121.98
请发送询价,我们将立即回复。

| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Supply | 55mA |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 6-TSSOP |
| Series | - |
| Package / Case | 6-TSSOP, SC-88, SOT-363 |
| Voltage - Supply | 3V ~ 3.6V |
| Test Frequency | 2.15GHz |
| Mfr | NXP USA Inc. |
| Frequency | 0Hz ~ 2.2GHz |
| Noise Figure | 3.7dB |
| P1dB | 1dBm |
| RF Type | General Purpose |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Gain | 25.2dB |
| Base Product Number | BGA2815 |