NXP USA Inc.
型号:
BGA2851,115
品牌:
封装:
6-TSSOP
批次:
-
描述:
IC RF AMP GPS 0HZ-2.2GHZ 6TSSOP
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.4275
$0.4275
10
$0.3762
$3.762
25
$0.3401
$8.5025
100
$0.297445
$29.7445
250
$0.261022
$65.2555
500
$0.230679
$115.3395
1000
$0.182115
$182.115
请发送询价,我们将立即回复。

| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Supply | 7mA |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 6-TSSOP |
| Series | - |
| Package / Case | 6-TSSOP, SC-88, SOT-363 |
| Voltage - Supply | 4.5V ~ 5.5V |
| Test Frequency | 2.15GHz |
| Mfr | NXP USA Inc. |
| Frequency | 0Hz ~ 2.2GHz |
| Noise Figure | 3dB |
| P1dB | -5dBm |
| RF Type | General Purpose |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Gain | 25.2dB |
| Base Product Number | BGA2851 |