Silicon Labs
型号:
BGM13P32F512GE-V2R
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
RF TXRX MODULE BT U.FL SMD
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$12.198
$12.198
10
$11.03995
$110.3995
25
$10.16804
$254.201
100
$9.29651
$929.651
250
$8.715452
$2178.863
500
$8.134413
$4067.2065
请发送询价,我们将立即回复。

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Current - Transmitting | 9.5mA |
| Serial Interfaces | GPIO, I²C, I²S, SPI, UART |
| Mounting Type | Surface Mount |
| RF Family/Standard | Bluetooth |
| Product Status | Active |
| Power - Output | 19dBm |
| Series | - |
| Antenna Type | Antenna Not Included, U.FL |
| Sensitivity | -94.8dBm |
| Package / Case | Module |
| Data Rate | 2Mbps |
| Memory Size | 512kB Flash, 64kB RAM |
| Current - Receiving | 9.9mA |
| Voltage - Supply | 1.8V ~ 3.8V |
| Modulation | GFSK |
| Mfr | Silicon Labs |
| Frequency | 2.4GHz |
| Utilized IC / Part | EFR32BG |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Protocol | Bluetooth v5.0 |
| Base Product Number | BGM13 |