Silicon Labs
型号:
BGM13S22F512GA-V3
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
RF TXRX MODULE BT CHIP SMD
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$12.217
$12.217
10
$11.19575
$111.9575
25
$10.1783
$254.4575
80
$9.160498
$732.83984
260
$8.397088
$2183.24288
520
$7.633725
$3969.537
1040
$6.93975
$7217.34
请发送询价,我们将立即回复。

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Current - Transmitting | 8.9mA ~ 122.7mA |
| Serial Interfaces | I²C, I²S, IrDA, SPI, UART |
| Mounting Type | Surface Mount |
| RF Family/Standard | Bluetooth |
| Product Status | Active |
| Power - Output | 8dBm |
| Series | Blue Gecko |
| Antenna Type | Integrated, Chip |
| Sensitivity | -102.1dBm |
| Package / Case | 51-SMD Module |
| Data Rate | 2Mbps |
| Memory Size | 512kB Flash, 64kB RAM |
| Current - Receiving | 9.4mA ~ 11.5mA |
| Voltage - Supply | 1.8V ~ 3.8V |
| Modulation | GFSK |
| Mfr | Silicon Labs |
| Frequency | 2.4GHz ~ 2.4835GHz |
| Utilized IC / Part | EFR32BG13 |
| Package | Tray |
| Protocol | Bluetooth v5.0 |
| Base Product Number | BGM13 |