BGN1P201N1
BatteryGuy
型号:
BGN1P201N1
品牌:
BatteryGuy
描述:
1.2V 1200MAH NICAD BATTERY
库存 : 250
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Standard Charge Current -
Termination Style Wire Leads with Connector
Battery Cell Size -
Discharge Rate -
Voltage - Rated 1.2 V
Size / Dimension 0.66" Dia x 1.69" H (16.8mm x 42.9mm)