Infineon Technologies
型号:
BGS17GA14E6327XTSA1
封装:
PG-ATSLP-14-8
批次:
-
描述:
IC RF SWITCH SP7T 3.8GHZ ATSLP14
购买数量:
递送:

付款:
请发送RFQ,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -30°C ~ 85°C |
| IIP3 | - |
| Insertion Loss | - |
| Frequency Range | 100MHz ~ 3.8GHz |
| Circuit | SP7T |
| Topology | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | PG-ATSLP-14-8 |
| Series | - |
| Package / Case | 14-UFQFN Exposed Pad |
| Voltage - Supply | 2.4V ~ 3.4V |
| Mfr | Infineon Technologies |
| Isolation | - |
| Features | - |
| P1dB | - |
| RF Type | LTE, W-CDMA |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Impedance | - |
| Base Product Number | BGS17 |