Silicon Labs
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$9.671
$9.671
10
$8.8616
$88.616
25
$8.056
$201.4
80
$7.2504
$580.032
260
$6.6462
$1728.012
请发送询价,我们将立即回复。

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Current - Transmitting | 3.5mA ~ 7mA |
| Serial Interfaces | UART, USART |
| Mounting Type | Surface Mount |
| RF Family/Standard | Bluetooth |
| Product Status | Obsolete |
| Power - Output | 8dBm |
| Series | Blue Gecko |
| Antenna Type | Integrated, Chip |
| Sensitivity | -94.1dBm |
| Package / Case | 51-SMD Module |
| Data Rate | 2Mbps |
| Memory Size | - |
| Current - Receiving | 3.5mA ~ 7mA |
| Voltage - Supply | 2.4V ~ 3.8V |
| Modulation | GFSK |
| Mfr | Silicon Labs |
| Frequency | 2.4GHz ~ 2.4835GHz |
| Utilized IC / Part | BGX13S |
| Package | Tray |
| Protocol | Bluetooth v5.0 |
| Base Product Number | BGX13S22 |