Essentra Components
型号:
BHC-14-01
封装:
-
批次:
-
数据手册:
-
描述:
BRD SPT SNAP FIT BARBED 7/8"
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.4655
$0.4655
5
$0.399
$1.995
10
$0.3325
$3.325
25
$0.31274
$7.8185
50
$0.29963
$14.9815
100
$0.266285
$26.6285
250
$0.252966
$63.2415
500
$0.239628
$119.814
1000
$0.226318
$226.318
请发送询价,我们将立即回复。

| Support Panel Thickness | 0.062" (1.57mm) 1/16" |
| Material | Nylon |
| Mounting Type | Barbed Fastener |
| Product Status | Active |
| Series | Richco, BHC |
| Mounting Hole Diameter | 0.312" (7.92mm) 5/16" |
| Between Board Height | 0.875" (22.23mm) 7/8" |
| Length - Overall | 1.619" (41.12mm) |
| Mounting Panel Thickness | 0.250" (6.35mm) 1/4" |
| Mfr | Essentra Components |
| Holding Type | Snap Fit |
| Support Hole Diameter | 0.156" (3.96mm) 5/32" |
| Features | Blind Hole Mating |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | BHC-14 |