BHLWHC-500-01
Essentra Components
型号:
BHLWHC-500-01
描述:
CBL CLIP P-TYPE FIR TREE BLIND
库存 : 15687
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Color Natural
Panel Hole Size 0.312" (7.92mm)
Material Polyamide (PA66), Nylon 6/6
Material Flammability Rating UL94 V-2
Mounting Type Fir Tree, Blind Hole
Product Status Active
Type Attributes Locking, Round
Series Richco
Screw Size -
Type Clip, P-Type
Panel Thickness 0.250" (6.35mm)
Length 1.150" (29.21mm)
Mfr Essentra Components
Features -
Height -
Bundle Center to Mounting Center -
Package Bulk
Adhesive -
Width 0.390" (9.91mm)
Material Thickness 0.071" (1.80mm)
Opening Size 0.500" (12.70mm)