BJX30M-TDT-P
Autonics USA
型号:
BJX30M-TDT-P
品牌:
Autonics USA
描述:
SENSOR, PHOTO, THROUGH BEAM, 30M
库存 : 22
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -25°C ~ 55°C (TA)
Ingress Protection IP65
Sensing Distance 98.43' (30m)
Response Time 1ms
Output Configuration PNP - Open Collector, Light-ON\Dark-ON
Sensing Method Through-Beam
Light Source Red (660nm)
Product Status Active
Connection Method Cable
Series BJ
Voltage - Supply 10V ~ 30V
Mfr Autonics USA
Cable Length 78.7" (2000.00mm)