Eaton - Electronics Division
型号:
BK/AGC-15/100-R
封装:
-
批次:
-
描述:
FUSE GLASS 150MA 250VAC 3AB 3AG
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$5.0065
$5.0065
5
$4.8355
$24.1775
10
$4.66355
$46.6355
50
$3.62691
$181.3455
100
$3.022425
$302.2425
250
$2.93607
$734.0175
500
$2.504295
$1252.1475
1000
$2.374762
$2374.762
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Response Time | Fast Blow |
| Color | - |
| Approval Agency | - |
| Current Rating (Amps) | 150 mA |
| Fuse Type | Cartridge, Glass |
| Breaking Capacity @ Rated Voltage | - |
| Size / Dimension | 0.250" Dia x 1.250" L (6.35mm x 31.75mm) |
| Mounting Type | Requires Holder |
| Product Status | Active |
| Series | AGC |
| Package / Case | 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" |
| Voltage Rating - AC | 250 V |
| Mfr | Eaton - Electronics Division |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | AGC |