Eaton - Electronics Division
型号:
BK/AGX-1
封装:
-
批次:
-
描述:
FUSE GLASS 1A 250VAC 8AG
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.2255
$1.2255
5
$1.1837
$5.9185
10
$1.1077
$11.077
50
$0.91656
$45.828
100
$0.7638
$76.38
250
$0.744686
$186.1715
500
$0.630097
$315.0485
1000
$0.553726
$553.726
5000
$0.496442
$2482.21
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | - |
| Response Time | Fast Blow |
| DC Cold Resistance | 0.15 Ohms |
| Color | - |
| Approval Agency | cULus |
| Current Rating (Amps) | 1 A |
| Fuse Type | Cartridge, Glass |
| Breaking Capacity @ Rated Voltage | 35A |
| Size / Dimension | 0.250" Dia x 1.042" L (6.35mm x 26.47mm) |
| Mounting Type | Requires Holder |
| Product Status | Active |
| Series | AGX |
| Package / Case | 8AG, 1/4" x 1" |
| Voltage Rating - AC | 250 V |
| Mfr | Eaton - Electronics Division |
| Package | Bulk |