Eaton - Electronics Division
型号:
BK/C519-5-R
封装:
-
批次:
-
描述:
FUSE GLASS 5A 125VAC 2AG
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.817
$0.817
5
$0.7885
$3.9425
10
$0.7372
$7.372
50
$0.61028
$30.514
100
$0.508535
$50.8535
250
$0.495824
$123.956
500
$0.419539
$209.7695
1000
$0.368686
$368.686
5000
$0.330543
$1652.715
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | - |
| Melting I²t | 354.813 |
| Response Time | Slow Blow |
| DC Cold Resistance | 0.019 Ohms |
| Color | - |
| Approval Agency | UL |
| Current Rating (Amps) | 5 A |
| Fuse Type | Cartridge, Glass |
| Breaking Capacity @ Rated Voltage | 400A |
| Size / Dimension | 0.205" Dia x 0.571" L (5.20mm x 14.50mm) |
| Mounting Type | Requires Holder |
| Product Status | Active |
| Series | C519 |
| Package / Case | 2AG, 5mm x 15mm |
| Voltage Rating - AC | 125 V |
| Mfr | Eaton - Electronics Division |
| Package | Bulk |