Eaton - Electronics Division
型号:
BK/GMW-3
封装:
-
批次:
-
描述:
FUSE BOARD MNT 3A 125VAC RADIAL
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$23.9495
$23.9495
5
$22.1065
$110.5325
10
$20.26445
$202.6445
50
$17.50128
$875.064
100
$14.73792
$1473.792
250
$13.8168
$3454.2
500
$12.43512
$6217.56
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | - |
| Response Time | Fast Blow |
| Color | - |
| Approval Agency | UL |
| Current Rating (Amps) | 3 A |
| Fuse Type | Board Mount (Cartridge Style Excluded) |
| Breaking Capacity @ Rated Voltage | 35A |
| Size / Dimension | 0.280" Dia x 0.252" H (7.10mm x 6.40mm) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Series | GMW |
| Package / Case | Radial, Can, Vertical |
| Voltage Rating - AC | 125 V |
| Mfr | Eaton - Electronics Division |
| Package | Bulk |