Eaton - Electronics Division
型号:
BK/HTB-22M-R
封装:
-
批次:
-
描述:
FUSE HLDR CART 250V 16A PNL MNT
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$4.484
$4.484
5
$4.3263
$21.6315
10
$4.17145
$41.7145
50
$3.24406
$162.203
100
$2.703415
$270.3415
250
$2.626218
$656.5545
500
$2.239986
$1119.993
1000
$2.124134
$2124.134
请发送询价,我们将立即回复。

| Fuseholder Type | Holder |
| Termination Style | Quick Connect - 0.187" (4.7mm) |
| Current Rating (Amps) | 16 A |
| Contact Finish | - |
| Fuse Type | Cartridge |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Orientation | - |
| Product Status | Active |
| Fuse Size | 0.197" Dia x 0.787" L (5mm x 20mm) |
| Series | HTB |
| For Use With/Related Products | 5mm x 20mm |
| Voltage | 250V |
| Contact Material | - |
| Mfr | Eaton - Electronics Division |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Bulk |