Eaton - Electronics Division
型号:
BK-S-8203-1X-DIN
封装:
-
批次:
-
描述:
FUSE BLOCK 1/4" DIN RAIL MNT 30A
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$6.175
$6.175
5
$5.9641
$29.8205
10
$5.7513
$57.513
50
$4.47317
$223.6585
100
$3.72761
$372.761
250
$3.621172
$905.293
500
$3.08864
$1544.32
1000
$2.928869
$2928.869
请发送询价,我们将立即回复。

| Fuseholder Type | Block |
| Termination Style | Quick Connect - 0.250" (6.3mm) |
| Contact Finish | - |
| Fuse Type | Cartridge |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Orientation | Horizontal and Vertical |
| Product Status | Active |
| Fuse Size | 0.25" Dia x 1.26" L (6.3mm x 32mm) |
| Series | S-8000 |
| For Use With/Related Products | 3AG, 1/4" x 1-1/4" (SFE-20) |
| Voltage | 600V |
| Contact Material | - |
| Mfr | Eaton - Electronics Division |
| Number of Circuits | 6 |
| Package | Bulk |