首页 / 保险丝 / BK/S506-12.5-R
minImg
BK/S506-12.5-R
Eaton - Electronics Division
型号:
BK/S506-12.5-R
描述:
FUSE GLASS 12.5A 250VAC 5X20MM
库存 : 9
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -
Melting I²t 1019.5
Response Time Slow Blow
DC Cold Resistance 0.004 Ohms
Color -
Approval Agency cULus, PSE/JET
Current Rating (Amps) 12.5 A
Fuse Type Cartridge, Glass
Breaking Capacity @ Rated Voltage 125A
Size / Dimension 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Mounting Type Requires Holder
Product Status Active
Series S506
Package / Case 5mm x 20mm
Voltage Rating - AC 250 V