Eaton - Electronics Division
型号:
BK/S506-12.5-R
封装:
-
批次:
-
描述:
FUSE GLASS 12.5A 250VAC 5X20MM
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$5.453
$5.453
5
$5.2649
$26.3245
10
$5.07775
$50.7775
50
$3.94934
$197.467
100
$3.291085
$329.1085
250
$3.197054
$799.2635
500
$2.726899
$1363.4495
1000
$2.585852
$2585.852
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | - |
| Melting I²t | 1019.5 |
| Response Time | Slow Blow |
| DC Cold Resistance | 0.004 Ohms |
| Color | - |
| Approval Agency | cULus, PSE/JET |
| Current Rating (Amps) | 12.5 A |
| Fuse Type | Cartridge, Glass |
| Breaking Capacity @ Rated Voltage | 125A |
| Size / Dimension | 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm) |
| Mounting Type | Requires Holder |
| Product Status | Active |
| Series | S506 |
| Package / Case | 5mm x 20mm |
| Voltage Rating - AC | 250 V |
| Mfr | Eaton - Electronics Division |
| Package | Bulk |