Eaton - Electronics Division
型号:
BK/S506-63-R
封装:
-
批次:
-
描述:
FUSE GLASS 63MA 250VAC 5X20MM
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$9.0535
$9.0535
5
$8.7305
$43.6525
10
$8.4075
$84.075
50
$6.46703
$323.3515
100
$5.496985
$549.6985
250
$5.173624
$1293.406
500
$4.526921
$2263.4605
1000
$4.36525
$4365.25
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | - |
| Melting I²t | 0.021 |
| Response Time | Slow Blow |
| DC Cold Resistance | 6.96 Ohms |
| Color | - |
| Approval Agency | BSI, CCC, CSA, IMQ, SEMKO, UR, VDE |
| Current Rating (Amps) | 63 mA |
| Fuse Type | Cartridge, Glass |
| Breaking Capacity @ Rated Voltage | 35A |
| Size / Dimension | 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm) |
| Mounting Type | Requires Holder |
| Product Status | Active |
| Series | S506 |
| Package / Case | 5mm x 20mm |
| Voltage Rating - AC | 250 V |
| Mfr | Eaton - Electronics Division |
| Package | Bulk |