Eaton - Electronics Division
型号:
BK/S520-15-R
封装:
-
批次:
-
描述:
FUSE CERAMIC 15A 420VAC 5X20MM
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$4.2465
$4.2465
5
$4.0983
$20.4915
10
$3.952
$39.52
50
$3.07401
$153.7005
100
$2.56158
$256.158
250
$2.48843
$622.1075
500
$2.12249
$1061.245
1000
$2.012708
$2012.708
5000
$1.829728
$9148.64
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Melting I²t | 220 |
| Response Time | Fast Blow |
| DC Cold Resistance | 0.0068 Ohms |
| Color | - |
| Approval Agency | TUV, UR |
| Current Rating (Amps) | 15 A |
| Fuse Type | Cartridge, Ceramic |
| Breaking Capacity @ Rated Voltage | 300A |
| Size / Dimension | 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm) |
| Mounting Type | Requires Holder |
| Product Status | Active |
| Series | S520 |
| Package / Case | 5mm x 20mm |
| Voltage Rating - AC | 420 V |
| Mfr | Eaton - Electronics Division |
| Package | Bulk |