首页 / 保险丝 / BK1/TDC10-7.5-R
minImg
BK1/TDC10-7.5-R
Eaton - Electronics Division
型号:
BK1/TDC10-7.5-R
描述:
FUSE GLASS 7.5A 3AB 3AG
用户指南
Series -
Package / Case 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
Mfr Eaton - Electronics Division
Package Bulk
Mounting Type Requires Holder
Size / Dimension 0.250" Dia x 1.252" L (6.35mm x 31.80mm)