Taiyo Yuden
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.095
$0.095
10
$0.057
$0.57
25
$0.05244
$1.311
50
$0.04712
$2.356
100
$0.034485
$3.4485
250
$0.02508
$6.27
500
$0.02299
$11.495
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| DC Resistance (DCR) (Max) | 700mOhm |
| Impedance @ Frequency | 1 kOhms @ 100 MHz |
| Size / Dimension | 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Height (Max) | 0.022" (0.55mm) |
| Product Status | Obsolete |
| Ratings | AEC-Q200 |
| Series | BK |
| Package / Case | 0402 (1005 Metric) |
| Number of Lines | 1 |
| Current Rating (Max) | 150mA |
| Mfr | Taiyo Yuden |
| Filter Type | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |