Autonics
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$146.3
$146.3
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | 10°C ~ 55°C |
| Ingress Protection | IP64 |
| Sensing Distance | - |
| Response Time | 2ms |
| Output Configuration | PNP - Open Collector |
| Sensing Method | Through-Beam |
| Light Source | Infrared (950nm) |
| Product Status | Active |
| Connection Method | Cable |
| Series | BL |
| Voltage - Supply | 12V ~ 24V |
| Mfr | Autonics |
| Cable Length | 39.37" (1m) |
| Package | Box |
| Adjustment Type | - |