Ampleon USA Inc.
型号:
BLF175C
品牌:
封装:
CRFM4
批次:
-
数据手册:
-
描述:
HF/VHF POWER MOS TRANSISTOR
购买数量:
递送:

付款:
请发送RFQ,我们将立即回复。

| Configuration | N-Channel |
| Current Rating (Amps) | 100µA |
| Current - Test | 800 mA |
| Voltage - Rated | 125 V |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Product Status | Active |
| Power - Output | 30W |
| Supplier Device Package | CRFM4 |
| Series | - |
| Package / Case | SOT-123A |
| Voltage - Test | 50 V |
| Mfr | Ampleon USA Inc. |
| Frequency | - |
| Noise Figure | - |
| Package | Bulk |
| Gain | - |