Cornell Dubilier Electronics (CDE)
型号:
BLH106K451A052
封装:
-
批次:
-
描述:
DC LINK, THB, 85/85, AEC-Q200
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$4.5315
$4.5315
10
$4.08025
$40.8025
50
$3.53628
$176.814
100
$3.082845
$308.2845
500
$2.538837
$1269.4185
1000
$2.357492
$2357.492
2500
$2.312158
$5780.395
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C |
| Dielectric Material | Polypropylene (PP), Metallized |
| Applications | Automotive; DC Link, DC Filtering |
| Height - Seated (Max) | 1.134" (28.80mm) |
| Tolerance | ±10% |
| Termination | PC Pins |
| Lead Spacing | 1.083" (27.50mm) |
| Size / Dimension | 1.260" L x 0.551" W (32.00mm x 14.00mm) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Ratings | AEC-Q200 |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 8.5 mOhms |
| Series | BLH |
| Voltage Rating - DC | 450V |
| Package / Case | Radial |
| Voltage Rating - AC | - |
| Mfr | Cornell Dubilier Electronics (CDE) |
| Capacitance | 10 µF |
| Features | 85C/85% Humidity, THB, Low ESR, Low ESL, Long Life |
| Package | Bulk |