BLH106K451A052
Cornell Dubilier Electronics (CDE)
型号:
BLH106K451A052
描述:
DC LINK, THB, 85/85, AEC-Q200
库存 : 1084
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Dielectric Material Polypropylene (PP), Metallized
Applications Automotive; DC Link, DC Filtering
Height - Seated (Max) 1.134" (28.80mm)
Tolerance ±10%
Termination PC Pins
Lead Spacing 1.083" (27.50mm)
Size / Dimension 1.260" L x 0.551" W (32.00mm x 14.00mm)
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Ratings AEC-Q200
ESR (Equivalent Series Resistance) 8.5 mOhms
Series BLH
Voltage Rating - DC 450V
Package / Case Radial
Voltage Rating - AC -
Mfr Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Capacitance 10 µF
Features 85C/85% Humidity, THB, Low ESR, Low ESL, Long Life