BLH306K701B104
Cornell Dubilier Electronics (CDE)
型号:
BLH306K701B104
描述:
DC LINK, THB, 85/85, AEC-Q200
库存 : 70
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Dielectric Material Polypropylene (PP), Metallized
Applications Automotive; DC Link, DC Filtering
Height - Seated (Max) 1.772" (45.00mm)
Tolerance ±10%
Termination PC Pins
Lead Spacing 1.476" (37.50mm)
Size / Dimension 1.673" L x 1.181" W (42.50mm x 30.00mm)
Ratings AEC-Q200
ESR (Equivalent Series Resistance) 5.8 mOhms
Series BLH
Voltage Rating - DC 700V
Package / Case Radial - 4 Leads
Voltage Rating - AC -
Mfr Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Capacitance 30 µF
Features 85C/85% Humidity, THB, Low ESR, Low ESL, Long Life