BLL1ASK08039XN
Amphenol Interconnect India
型号:
BLL1ASK08039XN
描述:
CONN BACKSHELL BANDING SZ8 SILV
用户指南
Cable Opening 0.252" (6.40mm)
Ingress Protection -
Color Silver
Material Aluminum Alloy
Thread Size -
Shielding Shielded
Material Flammability Rating -
Product Status Active
Diameter - Outside 0.803" (20.40mm)