Mini-Circuits
型号:
BLNK1-542R+
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
1:1 LTCC TRANSFORMER, 4900 - 595
购买数量:
递送:

付款:
请发送RFQ,我们将立即回复。

| Series | - |
| Frequency Range | 4.9GHz ~ 5.95GHz |
| Phase Difference | 3.8° |
| Package / Case | 4-SMD, No Lead |
| Impedance - Unbalanced/Balanced | 50 / 50Ohm |
| Return Loss (Min) | 9.5dB |
| Mfr | Mini-Circuits |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Insertion Loss (Max) | 1.2dB |
| Product Status | Active |