Hirose Electric Co Ltd
型号:
BM24-24DS/2-0.35V(53)
封装:
-
批次:
-
描述:
CONN SOCKET 24POS SMD GOLD
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.2255
$1.2255
10
$1.03455
$10.3455
25
$0.99218
$24.8045
50
$0.97109
$48.5545
100
$0.928815
$92.8815
250
$0.84436
$211.09
500
$0.759924
$379.962
请发送询价,我们将立即回复。

| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 26 (24 + 2 Power) |
| Contact Finish Thickness | - |
| Contact Finish | Gold |
| Height Above Board | 0.031" (0.80mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Series | BM24 |
| Connector Type | Socket, Center Strip Contacts |
| Pitch | 0.014" (0.35mm) |
| Mfr | Hirose Electric Co Ltd |
| Features | Solder Retention |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Mated Stacking Heights | 0.8mm |
| Base Product Number | BM24 |