BM24-24DS/2-0.35V(53)
Hirose Electric Co Ltd
型号:
BM24-24DS/2-0.35V(53)
描述:
CONN SOCKET 24POS SMD GOLD
库存 : 983
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Number of Rows 2
Number of Positions 26 (24 + 2 Power)
Contact Finish Thickness -
Contact Finish Gold
Height Above Board 0.031" (0.80mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Series BM24
Connector Type Socket, Center Strip Contacts
Pitch 0.014" (0.35mm)
Mfr Hirose Electric Co Ltd
Features Solder Retention
Package Tape & Reel (TR)
Mated Stacking Heights 0.8mm