Rohm Semiconductor
型号:
BM2P141X-EVK-001
封装:
-
批次:
-
描述:
EVAL BOARD FOR BM2P141X
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$99.75
$99.75
请发送询价,我们将立即回复。

| Main Purpose | AC/DC, Non-Isolated |
| Current - Output | 715mA |
| Product Status | Active |
| Power - Output | 10 W |
| Series | - |
| Regulator Topology | Buck |
| Frequency - Switching | 65kHz |
| Supplied Contents | Board(s) |
| Note | - |
| Board Type | Fully Populated |
| Voltage - Output | 14V |
| Outputs and Type | 1, Non-Isolated |
| Mfr | Rohm Semiconductor |
| Utilized IC / Part | BM2P141X |
| Package | Bulk |
| Voltage - Input | 90 ~ 264 VAC |
| Base Product Number | BM2P141 |