首页 / 标签,标记 / BM7-375-175-7641
minImg
BM7-375-175-7641
Brady Corporation
型号:
BM7-375-175-7641
描述:
SLEEVE .375DIA WT 1.75IN /1000
用户指南
Operating Temperature -
Series PermaSleeve®
For Use With/Related Products -
Label Size 1.75" W x 0.38" Dia (44.5mm x 9.5mm); Cable O.D. 0.19" ~ 0.32" (4.8mm ~ 8.1mm)