首页 / 固定电感器 / BMMN001010403R3MX1
minImg
BMMN001010403R3MX1
Chilisin Electronics
型号:
BMMN001010403R3MX1
描述:
INDUCTOR POWER
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 14A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.157" (4.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 9 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.453" L x 0.394" W (11.50mm x 10.00mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 12mOhm Max
Series BMMN
Inductance 3.3 µH