BNC-LP-58A
To-Conne Co., Ltd. (TYC)
型号:
BNC-LP-58A
描述:
BNC R/A MALE CRIMP 50 OHM
库存 : 50
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Center Contact Plating Gold
Dielectric Material -
Center Contact Material Brass
Ingress Protection -
Mating Cycles -
Voltage Rating 500 V
Product Status Active
Includes -
Number of Ports 1
Connector Type Plug, Male Pin
Mfr To-Conne Co., Ltd. (TYC)
Features -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Insertion Loss -
Mounting Type Free Hanging (In-Line), Right Angle
Fastening Type Bayonet Lock
Mounting Feature -
Series -
Cable Group RG-58, 58A
Body Material Brass
Connector Style BNC
Housing Color Silver
Shield Termination Crimp
Package Retail Package
Body Finish Nickel
Impedance 50Ohm
Contact Termination Solder
Frequency - Max 4 GHz