BP0EA2135A700
KYOCERA AVX
型号:
BP0EA2135A700
品牌:
KYOCERA AVX
描述:
BAND PASS FILTER
库存 : 24
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Insertion Loss 5dB
Size / Dimension 0.460" L x 0.170" W (11.68mm x 4.32mm)
Mounting Type Surface Mount
Height (Max) 0.022" (0.56mm)
Product Status Active
Series BP
Package / Case 30-SMD, No Lead
Bandwidth 363MHz
Mfr KYOCERA AVX
Frequency 2.135GHz Center