首页 / 固定电感器 / BPAL000808453R3M0E
minImg
BPAL000808453R3M0E
Chilisin Electronics
型号:
BPAL000808453R3M0E
描述:
INDUCTOR POWER
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 6A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.177" (4.50mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 6 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.374" L x 0.295" W (9.50mm x 7.50mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 11.4mOhm Max
Series BPAL
Inductance 3.3 µH