首页 / 固定电感器 / BPSC00050530151TS0
minImg
BPSC00050530151TS0
Chilisin Electronics
型号:
BPSC00050530151TS0
用户指南
Operating Temperature -30°C ~ 100°C
Current - Saturation (Isat) 240mA
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.118" (3.00mm)
Tolerance ±30%
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.185" L x 0.185" W (4.70mm x 4.70mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 1.35Ohm Max
Series BPSC
Inductance 150 µH