首页 / 固定电感器 / BPSC00060620150TS0
minImg
BPSC00060620150TS0
Chilisin Electronics
型号:
BPSC00060620150TS0
用户指南
Operating Temperature -30°C ~ 100°C
Current - Saturation (Isat) 800mA
Inductance Frequency - Test 10 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.079" (2.00mm)
Tolerance ±30%
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.224" L x 0.224" W (5.70mm x 5.70mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 196mOhm Max
Series BPSC
Inductance 15 µH