首页 / 固定电感器 / BPSC000808453R3M00
minImg
BPSC000808453R3M00
Chilisin Electronics
型号:
BPSC000808453R3M00
用户指南
Operating Temperature -30°C ~ 100°C
Current - Saturation (Isat) 5.7A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.177" (4.50mm)
Tolerance ±20%
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 19mOhm Max
Series BPSC
Inductance 3.3 µH