Pulse Electronics
型号:
BPSC00131380100M00
封装:
-
批次:
-
描述:
FIXED IND 10UH 22 MOHM SMD
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.1305
$1.1305
10
$1.0488
$10.488
25
$0.96824
$24.206
50
$0.80693
$40.3465
100
$0.75848
$75.848
250
$0.677844
$169.461
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C |
| Current - Saturation (Isat) | 8.9A |
| Inductance Frequency - Test | 1 kHz |
| Q @ Freq | - |
| Height - Seated (Max) | 0.315" (8.00mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Shielding | Shielded |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm) |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | - |
| Ratings | - |
| DC Resistance (DCR) | 22mOhm Max |
| Series | BPSC |
| Inductance | 10 µH |
| Type | - |
| Package / Case | Nonstandard |
| Frequency - Self Resonant | - |
| Mfr | Pulse Electronics |
| Features | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Material - Core | - |