首页 / 固定电感器 / BPSD000303212R2M00
minImg
BPSD000303212R2M00
Chilisin Electronics
型号:
BPSD000303212R2M00
描述:
INDUCTOR POWER
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) 1.39A
Inductance Frequency - Test 7.96 MHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.094" (2.40mm)
Tolerance ±20%
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.130" L x 0.118" W (3.30mm x 3.00mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 130mOhm Max
Series BPSD
Inductance 2.2 µH