首页 / 固定电感器 / BPSD00060525821M00
minImg
BPSD00060525821M00
Chilisin Electronics
型号:
BPSD00060525821M00
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) 70mA
Inductance Frequency - Test 1 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.110" (2.80mm)
Tolerance ±20%
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.228" L x 0.205" W (5.80mm x 5.20mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 12Ohm Max
Series BPSD
Inductance 820 µH